Cooler Master Chłodzenie CPU Hyper 212 Spectrum V3
warehouse Wybierz magazyn
Cooler Master Chłodzenie CPU Hyper 212 Spectrum V3 Cooler Master Chłodzenie CPU Hyper 212 Spectrum V3 to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy. 27.2dB.
Cooler Master Chłodzenie CPU Hyper 212 Spectrum V3
Cooler Master Chłodzenie CPU Hyper 212 Spectrum V3 to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 152 x 73 x 124 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | ARGB |
| Poziom hałasu | 27.2dB |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1750obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650obr./min |
| Przepływ powietrza | 71.93cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 152 x 73 x 124 mm |
Opis
AM5
LGA1150
LGA1151
LGA1155
LGA1156
LGA1200
LGA1700
LGA1851
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512132128
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także