Cooler Master Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition
warehouse Wybierz magazyn
Cooler Master Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition Cooler Master Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Cooler Master Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition
Cooler Master Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White Edition to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 120 x 120 x 25 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Poziom hałasu | 32.8dB |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690obr./min |
| Przepływ powietrza | 70.7cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Waga | 168g |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512151945
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także