Corsair Chłodzenie procesora iCUE LINK TITAN 360 RX RGB AIO 360mm
Corsair Chłodzenie procesora iCUE LINK TITAN 360 RX RGB AIO 360mm Corsair Chłodzenie procesora iCUE LINK TITAN 360 RX RGB AIO 360mm to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Corsair Chłodzenie procesora iCUE LINK TITAN 360 RX RGB AIO 360mm
Corsair Chłodzenie procesora iCUE LINK TITAN 360 RX RGB AIO 360mm to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Rozmiar radiatora: 360 mm. Wymiary: 396 x 125 x 125 cm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | RGB |
| Pozostałe parametry | Rozmiar radiatora: 360 mm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 300obr./min |
| Przepływ powietrza | 73.5cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Waga | 1.88kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 396 x 125 x 125 cm |
Opis
AM5
LGA1700
LGA1851
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006685432
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także