Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 240 ARGB 240 mm
warehouse Wybierz magazyn
Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 240 ARGB 240 mm Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 240 ARGB 240 mm to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy. Socket AM4, Socket AM5, LGA1851.
Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 240 ARGB 240 mm
Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 240 ARGB 240 mm to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM4, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Ciśnienie statyczne wentylatora: 0,20 4,15 mm-H2O Długość rury: 400 mm . Wymiary: 276 x 120 x 27 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM4, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Poziom hałasu | 36dB |
| Pozostałe parametry | Ciśnienie statyczne wentylatora: 0,20 4,15 mm-H2O Długość rury: 400 mm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100obr./min |
| Przepływ powietrza | 72.8cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Waga | 1.3kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 276 x 120 x 27 mm |
Opis
AM5
LGA1851
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006687566
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także