Cooler Master Chłodzenie wodne MasterLiquid 240 Atmos II LCD ARGB
576,00 zł
Zalman Chłodzenie procesora CNPS4X BLACK V2 CPU Cooler Zalman Chłodzenie procesora CNPS4X BLACK V2 CPU Cooler to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Zalman Chłodzenie procesora CNPS4X BLACK V2 CPU Cooler to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Gniazdo procesora: Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 95 x 75 x 135 mm.
| Gniazdo procesora | Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Poziom hałasu | 29dB |
| Przepływ powietrza | 38.96cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Wymiary | 95 x 75 x 135 mm |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także