Nawigacja GPS Peiying Alien PY-GPS7014 + Mapa EU
Nawigacja GPS Peiying Alien PY-GPS7014 + Mapa EU Nawigacja GPS Peiying Alien PY-GPS7014 + Mapa EU to nawigacja GPS z ekranem 7.00 cali. Zapewnia nawigację satelitarną. TFT LCD; 16:9 Ekran - dodatkowy opis.
Nawigacja GPS Peiying Alien PY-GPS7014 + Mapa EU
Nawigacja GPS Peiying Alien PY-GPS7014 + Mapa EU to nawigacja GPS z ekranem 7.00 cali. Zapewnia nawigację satelitarną.
Kluczowe cechy
Obsługa kart flash: 1 slot kart pamięci. Parametry techniczne:: Pamięć wewnętrzna: 8 GB. Zainstalowany model procesora: Mstar MSB2531 ARM Cortex-A7, 800 MHz. Złącza: Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, Gniazdo ładowarki, USB 2.0 Type-C.
Specyfikacja techniczna
| Ekran - dodatkowy opis | TFT LCD; 16:9 |
| Moduł GPS/AGPS | MSR 2112 |
| Obsługa kart flash | 1 slot kart pamięci |
| Pamięć RAM (MB) | 256 |
| Parametry techniczne: | Pamięć wewnętrzna: 8 GB |
| Przekątna ekranu | 7.00 cali |
| Rozdzielczość ekranu | 800 x 480 |
| Zainstalowany model procesora | Mstar MSB2531 ARM Cortex-A7, 800 MHz |
| Zakres map : | Europa |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, Gniazdo ładowarki, USB 2.0 Type-C |
Opis
Gniazdo ładowarki
USB 2.0 Type-C
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901890101240
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także