Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9"/12GB/256GB/WiFi/BT/Android15 Szary
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9"/12GB/256GB/WiFi/BT/Android15 Szary Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9"/12GB/256GB/WiFi/BT/Android15 Szary to tablet o pojemności 8000 mAh, z ekranem 10.90 cali. Przenośne urządzenie do przeglądania internetu, multimediów i nauki.
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9"/12GB/256GB/WiFi/BT/Android15 Szary
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9"/12GB/256GB/WiFi/BT/Android15 Szary to tablet o pojemności 8000 mAh, z ekranem 10.90 cali. Przenośne urządzenie do przeglądania internetu, multimediów i nauki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon. Ekran - dodatkowy opis: Pojemnościowy, 10-punktowy. Wbudowana kamera internetowa: 13.0 Mpix - tył; 12.0 Mpix - przód. Wbudowany aparat cyfrowy - opis: Rozdzielczość nagrywania wideo: UHD 4K (3840 x 2160)@30fps.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: KABEL USB, Rysik.
Specyfikacja techniczna
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Ekran - dodatkowy opis | Pojemnościowy, 10-punktowy |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Pamięć RAM (GB) | 12.00 |
| Pamięć wbudowana (GB) | 256.00 |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Przekątna ekranu | 10.90 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 2304 x 1440 |
| System operacyjny | Android 15 |
| Touch | Tak |
| Typ matrycy | TFT |
| Waga netto (kg) | 0.497 |
| Wbudowana kamera internetowa | 13.0 Mpix - tył; 12.0 Mpix - przód |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis | Rozdzielczość nagrywania wideo: UHD 4K (3840 x 2160)@30fps |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 6 x 254,3 x 165,8 |
| Wyposażenie dodatkowe | KABEL USB, Rysik |
| Zainstalowany procesor | Samsung Exynos 1580 (1x 2.90 GHz, A720 + 3x 2.6 GHz, A720 + 4x 1.95 GHz, A520) |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza | USB 2.0 Type-C, Gniazdo czytnika kart pamięci microSD |
| Łączność | Bluetooth 5.3, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Opis
USB 2.0 Type-C
Rysik
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Wbudowany mikrofon
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806097195788
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także