Obudowa Endorfy Arx 500 ARGB czarna
460,71 zł
COOLING.PL
| Format płyty | SSI CEB ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
| Standard zasilacza | ATX |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D) | 1 szt. |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 3 |
| Gniazda na panelu | USB 3.2 Gen. 2 Typ C x1 USB 3.2 Gen 1 x2 Mini Jack x1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 445 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 182 mm |
| Maksymalna długość zasilacza (PSU) | 250 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Okno | Tak |
| Boczny kanał wentylacyjny | Nie |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość wentylatorów (max) | 9 szt. |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 473 x 487 x 240 |
| Waga netto (kg) | 9.100 |
| Wyposażenie dodatkowe | 3x Preinstalowany wentylator ENDORFY Corona 120 Reverse Preinstalowany wentylator ENDORFY Corona 120 Preinstalowany rozdzielacz wentylatorów PWM z kontrolerem ARGB Zestaw śrub montażowych Zestaw opasek na kable 2x Zapasowe zatrzaski do panelu bocznego Ściereczka z mikrofibry Instrukcja obsługi |
| Informacje dodatkowe | Liczba wentylatorów (maksymalna): 9 (120 mm) / 7 (140 mm) Liczba wentylatorów (w zestawie): - Bok: 3x Wentylator Corona 120 Reverse (200–1600 obr./min.) - Tył: 1x Wentylator Corona 120 (200–1600 obr./min.) Kompatybilność z radiatorami: - Bok: 120/140/240/280/360 mm - Góra: 120/240/360 mm - Tył: 120/140 mm Filtry przeciwkurzowe: bok, góra, spód Waga brutto: 10,5 kg Wymiary opakowania: 545 x 307 x 530 mm |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii: