Obudowa NZXT H6 Flow Midi Tower biała z oknem
467,53 zł
COOLING.PL
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format płyty | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Materiał | Szkło hartowane |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
| Standard zasilacza | ATX |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D) | 1 szt. |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 2 |
| Gniazda na panelu | USB 3.0 Typ A x1 USB 2.0 Typ A x1 USB 2.0 Typ C x1 Wyjście słuchawkowe |
| Maksymalna długość karty graficznej | 420 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 165 mm |
| Maksymalna długość zasilacza (PSU) | 250 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 8 |
| Okno | Tak |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość wentylatorów (max) | 10 szt. |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 445 x 280 x 442 |
| Waga netto (kg) | 7.500 |
| Informacje dodatkowe | Liczba wentylatorów (w zestawie): 4 - Bok: 3× Wentylator Krux Reverse 120 mm PWM ARGB - Tył: 1× Wentylator Krux 120 mm PWM ARGB Kompatybilność z radiatorami chłodzenia cieczą: - Bok: 1× 240 / 360 mm - Góra: 1× 240 mm / 280 mm / 360 mm - Tył: 1× 120 mm Filtry przeciwkurzowe: - Góra - Dół Panel ze szkła hartowanego: - Front - Bok Zestaw zawiera: - 1× Obudowa Krux Atron - 3× Preinstalowany wentylator Krux Reverse 120 mm ARGB PWM - 1× Preinstalowany wentylator Krux 120 mm PWM ARGB - 1× Preinstalowany rozdzielacz ARGB PWM - 1× Zestaw montażowy - 1× Instrukcja obsługi |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane