Obudowa iBOX WIZARD 4 Gaming
312,04 zł
COOLING.PL
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format płyty | Extended-ATX ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Materiał | Szkło hartowane |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
| Standard zasilacza | ATX |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 3 szt. |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 5 |
| Gniazda na panelu | USB 3.0 Typ A x2 USB 2.0 Typ C x1 HD Audio (microphone + line-out) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 420 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 155 mm |
| Maksymalna długość zasilacza (PSU) | 250 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Okno | Tak |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość wentylatorów (max) | 10 szt. |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 426 x 277 x 443 |
| Waga netto (kg) | 7.300 |
| Informacje dodatkowe | Liczba wentylatorów (w zestawie): 4 - Front (z boku): 3× Krux Reverse 120 mm ARGB PWM - Tył: 1× Krux 120 mm ARGB PWM Kompatybilność z radiatorami chłodzenia cieczą: - Front (z boku): 1× 240, 360 mm - Tył: 1× 120 mm - Góra: 1× 240, 280, 360 mm - Dół: 1× 240, 280, 360 mm Filtry przeciwkurzowe: - Góra - Dół Panel ze szkła hartowanego: - Front - Bok Zestaw zawiera: - 1× Obudowa Krux Tano - 3× Preinstalowany wentylator Krux Reverse 120 mm ARGB PWM - 1× Preinstalowany wentylator Krux 120 mm ARGB PWM - 1× Preinstalowany hub PWM i ARGB - 1× Zestaw montażowy - 1× Instrukcja obsługi |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii: