Obudowa Endorfy Signum 300 Solid (EY2A003) czarny
warehouse Wybierz magazyn
Obudowa Endorfy Signum 300 Solid (EY2A003) czarny Obudowa Endorfy Signum 300 Solid (EY2A003) czarny to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Obudowa Endorfy Signum 300 Solid (EY2A003) czarny
Obudowa Endorfy Signum 300 Solid (EY2A003) czarny to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Format płyty: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Gniazda na panelu: USB 2.0 x2, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe. Wyposażenie dodatkowe: 1× Stratus 120 PWM fan (200 – 1400 rpm).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: 1× Stratus 120 PWM fan (200 – 1400 rpm).
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe |
| Ilość wentylatorów (max) | 8 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 4 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 2 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 350 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 161 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 413×447×205 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | 1× Stratus 120 PWM fan (200 – 1400 rpm) |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018666228
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także