Obudowa Endorfy Signum 300 Core (EY2A004) czarny
warehouse Wybierz magazyn
Obudowa Endorfy Signum 300 Core (EY2A004) czarny Obudowa Endorfy Signum 300 Core (EY2A004) czarny to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Obudowa Endorfy Signum 300 Core (EY2A004) czarny
Obudowa Endorfy Signum 300 Core (EY2A004) czarny to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Format płyty: ATX, Micro-ATX, ITX. Gniazda na panelu: Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, USB-A x2.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | ATX, Micro-ATX, ITX |
| Gniazda na panelu | Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, USB-A x2 |
| Ilość wentylatorów (max) | 8 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 2 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 350 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 161 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 8 |
| Obsługa beznarzędziowa | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 447×216×413 mm |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018666235
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także