- Aktualnie wyprzedane
Obudowa Endorfy Signum 300 Air (EY2A005) czarna
Obudowa Endorfy Signum 300 Air (EY2A005) czarna Obudowa Endorfy Signum 300 Air (EY2A005) czarna to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Obudowa Endorfy Signum 300 Air (EY2A005) czarna
Obudowa Endorfy Signum 300 Air (EY2A005) czarna to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: USB 2.0 x2, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe. Wyposażenie dodatkowe: 3× Stratus 120 PWM fan; 1 x Stratus 120 PWM fan.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: 3× Stratus 120 PWM fan; 1 x Stratus 120 PWM fan.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | ATX |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe |
| Ilość wentylatorów (max) | 8 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 4 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 2 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 350 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 161 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 413×447×216 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | 3× Stratus 120 PWM fan; 1 x Stratus 120 PWM fan |
Opis
Wejście mikrofonowe
Wyjście słuchawkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018666242
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także