- Aktualnie wyprzedane
Obudowa Endorfy Signum 300 ARGB (EY2A006) czarna
Obudowa Endorfy Signum 300 ARGB (EY2A006) czarna Obudowa Endorfy Signum 300 ARGB (EY2A006) czarna to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Obudowa Endorfy Signum 300 ARGB (EY2A006) czarna
Obudowa Endorfy Signum 300 ARGB (EY2A006) czarna to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: USB 2.0 x2, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe. Wyposażenie dodatkowe: 4× Wentylator Stratus 120 PWM ARGB; Zestaw montażowy.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: 4× Wentylator Stratus 120 PWM ARGB; Zestaw montażowy.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | ATX |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe |
| Ilość wentylatorów (max) | 8 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 4 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 350 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 161 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Okno | Tak |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 413×447×216 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | 4× Wentylator Stratus 120 PWM ARGB; Zestaw montażowy |
Opis
Wejście mikrofonowe
Wyjście słuchawkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018666259
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także