Pamięć SODIMM DDR4 GOODRAM 32GB (1x32GB) 3200MHz CL22 1.2V
1 022,01 zł
Goodram
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Opóźnienie | CL 52 |
| Złącze pamięci | 262-pin |
| Napięcie (V) | 1.10 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Format: CSODIMM DDR5 Wymiary: 69,6 x 30 x 3,7 mm Waga: 8,3 g |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane