Słuchawki z mikrofonem Fury Raptor Gaming podświetlenie RGB
Słuchawki z mikrofonem Fury Raptor Gaming podświetlenie RGB Słuchawki z mikrofonem Fury Raptor Gaming podświetlenie RGB to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Słuchawki z mikrofonem Fury Raptor Gaming podświetlenie RGB
Słuchawki z mikrofonem Fury Raptor Gaming podświetlenie RGB to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Kolor: Czarno-niebieski. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2x mini jack 3,5mm + USB do podświetlenia. Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Zestaw słuchawkowy do gier, Instrukcja obsługi.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 98dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarno-niebieski |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 15Hz - 25kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm + USB do podświetlenia |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901969425550
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także