Słuchawki z mikrofonem Fury Hellcat LED Gaming czarno-niebieskie
Słuchawki z mikrofonem Fury Hellcat LED Gaming czarno-niebieskie Słuchawki z mikrofonem Fury Hellcat LED Gaming czarno-niebieskie to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Słuchawki z mikrofonem Fury Hellcat LED Gaming czarno-niebieskie
Słuchawki z mikrofonem Fury Hellcat LED Gaming czarno-niebieskie to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Kolor: Czarno-niebieski. Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin, 1x jack 6,3mm 3-pin.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 96dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarno-niebieski |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin, 1x jack 6,3mm 3-pin |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
Opis
1x mini jack 3,5mm 3-pin
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901969405965
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także