Słuchawki z mikrofonem Monka ECHO HG9069W bezprzewodowe Bluetooth + RF
Słuchawki z mikrofonem Monka ECHO HG9069W bezprzewodowe Bluetooth + RF Słuchawki z mikrofonem Monka ECHO HG9069W bezprzewodowe Bluetooth + RF to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Słuchawki z mikrofonem Monka ECHO HG9069W bezprzewodowe Bluetooth + RF
Słuchawki z mikrofonem Monka ECHO HG9069W bezprzewodowe Bluetooth + RF to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: Bluetooth, 2.4GHz, przewodowa Type-C/USB Type-A. Wykonanie / przeznaczenie: Multimedialna(e).
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Słuchawki, adapter usb 2.4 GHz, przewód do ładowania.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -38dB |
| Czułość słuchawek | 103dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.00 |
| Kolor | Biały |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 16kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth, 2.4GHz, przewodowa Type-C/USB Type-A |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedialna(e) |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 6932391932131
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także