Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 213 RGB nauszne czarne
Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 213 RGB nauszne czarne Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 213 RGB nauszne czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 213 RGB nauszne czarne
Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 213 RGB nauszne czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2x mini jack 3,5mm 3-pin, USB 2.0, 1x mini jack 3,5mm 3-pin. Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Rozdzielacz minijack Instrukcja obsługi.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.20 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 20kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm 3-pin, USB 2.0, 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
Opis
2x mini jack 3,5mm 3-pin
USB 2.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901969449235
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także