Słuchawki Esperanza EH119 Disco czarne
warehouse Wybierz magazyn
Słuchawki Esperanza EH119 Disco czarne Słuchawki Esperanza EH119 Disco czarne to słuchawki. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Otwarte Typ słuchawek 32.0 Impedancja (Om) Czarny.
Słuchawki Esperanza EH119 Disco czarne
Słuchawki Esperanza EH119 Disco czarne to słuchawki. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 105dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek | Otwarte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5905784768922
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także