Słuchawki z mikrofonem Rebeltec ROHAN
warehouse Wybierz magazyn
Słuchawki z mikrofonem Rebeltec ROHAN Słuchawki z mikrofonem Rebeltec ROHAN to słuchawki. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Zamknięte Typ słuchawek 32.0 Impedancja (Om) Czarno-czerwony.
Słuchawki z mikrofonem Rebeltec ROHAN
Słuchawki z mikrofonem Rebeltec ROHAN to słuchawki. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2x mini jack 3,5mm 3-pin.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 115dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarno-czerwony |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902539600957
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także