Serwer Dell PowerEdge R260 /E-2434/16GB/SSD480GB/H355/iDRAC9/700W 3Y NBD
10 071,00 zł
Serwer Dell PowerEdge R260 /E-2414/16GB/SSD480GB/H355/iDRAC9/700W 3Y NBD Serwer Dell PowerEdge R260 /E-2414/16GB/SSD480GB/H355/iDRAC9/700W 3Y NBD to produkt. 4 / 4 Ilość rdzeni / wątków 1 szt. Ilość zainstalowanych procesorów.
Serwer Dell PowerEdge R260 /E-2414/16GB/SSD480GB/H355/iDRAC9/700W 3Y NBD to produkt.
Model zainstalowanego procesora: Intel® Xeon® E-2414 Processor (12M Cache, 2.60 GHz). Zamontowany dysk twardy: 1x SSD480GB SATA.
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 4 |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 |
| Kontroler RAID | PERC H355 |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Model zainstalowanego procesora | Intel® Xeon® E-2414 Processor (12M Cache, 2.60 GHz) |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| System operacyjny | Brak |
| Typ obudowy | Rack 1U |
| Warunki serwisowe | 3Y NBD |
| Zamontowany dysk twardy | 1x SSD480GB SATA |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
2 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także