Router TP-Link Archer VR400 V3 VDSL/ADSL+ AC1200 Wifi 3xLAN 1xWAN/LAN USB
warehouse Wybierz magazyn
Router TP-Link Archer VR400 V3 VDSL/ADSL+ AC1200 Wifi 3xLAN 1xWAN/LAN USB Router TP-Link Archer VR400 V3 VDSL/ADSL+ AC1200 Wifi 3xLAN 1xWAN/LAN USB to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Router TP-Link Archer VR400 V3 VDSL/ADSL+ AC1200 Wifi 3xLAN 1xWAN/LAN USB
Router TP-Link Archer VR400 V3 VDSL/ADSL+ AC1200 Wifi 3xLAN 1xWAN/LAN USB to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Zewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP 64, WEP 128, WPA, WPA2. Moc wyjściowa: 2,4GHz 20dBm(EIRP), 5GHz 23dBm(EIRP). Porty wej/wyj: USB 2.0, 1x RJ-11, 3x 10M/100M RJ-45 LAN, 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP 64, WEP 128, WPA, WPA2 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), DMZ (Demilitarized Zone), DDNS, VPN, UPnP, DHCP, Filtrowanie usług sieciowych, Klient DHCP, WMM (Wi-Fi Multimedia), Wiązanie adresów IP i MAC, Firewall NAT |
| Ilość portów USB | 1 szt. |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Moc wyjściowa | 2,4GHz 20dBm(EIRP), 5GHz 23dBm(EIRP) |
| Porty wej/wyj | USB 2.0, 1x RJ-11, 3x 10M/100M RJ-45 LAN, 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa, Router 3G/4G, WDS / Most bezprzewodowy, Router VDSL/ADSL |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 215,6 x 124,6 x 31,6 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364089689
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także