- Aktualnie wyprzedane
System Mesh TP-Link Deco E4 V1 (1-pack) AC1200 2xLAN/WAN
System Mesh TP-Link Deco E4 V1 (1-pack) AC1200 2xLAN/WAN System Mesh TP-Link Deco E4 V1 (1-pack) AC1200 2xLAN/WAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
System Mesh TP-Link Deco E4 V1 (1-pack) AC1200 2xLAN/WAN
System Mesh TP-Link Deco E4 V1 (1-pack) AC1200 2xLAN/WAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-PSK, WPA2-PSK. Dodatkowe funkcje urządzenia: Kontrola dostępu, Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), Serwer DHCP, Firewall SPI (Stateful Packet Inspection). Moc wyjściowa: CE: 20 dBm (2,4 GHz), 23 dBm (5 GHz), FCC: 30 dBm.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), Serwer DHCP, Firewall SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Ilość portów LAN | 2 |
| Ilość portów USB | 1 szt. |
| Moc wyjściowa | CE: 20 dBm (2,4 GHz), 23 dBm (5 GHz), FCC: 30 dBm |
| Porty wej/wyj | USB 2.0, 2x 10M/100M RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | System Mesh |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa, Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 90,7 x 90,7 x 190 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364086787
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także