Router TP-Link Archer AX72 Wi-Fi DualBand 4xLAN 1xWAN 1xUSB
warehouse Wybierz magazyn
Router TP-Link Archer AX72 Wi-Fi DualBand 4xLAN 1xWAN 1xUSB Router TP-Link Archer AX72 Wi-Fi DualBand 4xLAN 1xWAN 1xUSB to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Router TP-Link Archer AX72 Wi-Fi DualBand 4xLAN 1xWAN 1xUSB
Router TP-Link Archer AX72 Wi-Fi DualBand 4xLAN 1xWAN 1xUSB to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Zewnętrzna - 6 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3, WPA, WPA2. Porty wej/wyj: USB 3.0, 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN, 4x 10M/100M/1G RJ-45 LAN. Prędkość transmisji: Wi-Fi: 5400 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Antena | Zewnętrzna - 6 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3, WPA, WPA2 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), DMZ (Demilitarized Zone), DDNS, Serwer DHCP, UPnP, Wiązanie adresów IP i MAC, Zabezpieczenie przed atakami typu Denial of Service (DoS) |
| Ilość portów LAN | 4 |
| Ilość portów USB | 1 szt. |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Porty wej/wyj | USB 3.0, 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN, 4x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 5400 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 272.5 × 147.2 × 49.2 mm |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4897098687215
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także