Router TP-Link Omada ER706W VPN Wi-Fi 6 AX3000 6x1GbE USB
warehouse Wybierz magazyn
Router TP-Link Omada ER706W VPN Wi-Fi 6 AX3000 6x1GbE USB Router TP-Link Omada ER706W VPN Wi-Fi 6 AX3000 6x1GbE USB to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Router TP-Link Omada ER706W VPN Wi-Fi 6 AX3000 6x1GbE USB
Router TP-Link Omada ER706W VPN Wi-Fi 6 AX3000 6x1GbE USB to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Zewnętrzna - 3 szt.. Bezpieczeństwo: WPA/WPA2/WPA3 Personal. Porty wej/wyj: USB 3.0, 1x 1G SFP WAN/LAN, 1x 1G RJ-45 WAN, 4x 1G WAN/LAN. Prędkość transmisji: Wi-Fi: 3000 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Antena | Zewnętrzna - 3 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2/WPA3 Personal |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Rezerwacja adresów, Harmonogram resetu, Zarządzanie zdalne, Serwery wirtualne, Zarządzanie siecią Smart WiFi, DDNS, Serwer DHCP, Statyczny adres IP, Port Triggering, L2TP, PPTP, UPnP, Serwer VPN, PPPoE, OpenVPN, Dynamiczny adres IP |
| Ilość portów USB | 1 szt. |
| Porty wej/wyj | USB 3.0, 1x 1G SFP WAN/LAN, 1x 1G RJ-45 WAN, 4x 1G WAN/LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3000 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 131 x 226 x 35 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2 x 3 dBi (2.4GHz), 3 x 4,5 dBi (5GHz) |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4895252500691
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także