Router TP-Link Archer MR600 V5 Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xLAN/WAN LTE
warehouse Wybierz magazyn
Router TP-Link Archer MR600 V5 Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xLAN/WAN LTE Router TP-Link Archer MR600 V5 Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xLAN/WAN LTE to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Router TP-Link Archer MR600 V5 Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xLAN/WAN LTE
Router TP-Link Archer MR600 V5 Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xLAN/WAN LTE to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Zewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3, WEP, WPA, WPA2. Moc wyjściowa: EIRP: 20 dBm (2,4 GHz), 23 dBm (5 GHz). Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN, 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN, Gniazdo na kartę nanoSIM, Gniazdo na kartę microSIM.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3, WEP, WPA, WPA2 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | PPPoE, Kontrola rodzicielska (Parental Control), OpenVPN, Dynamiczny adres IP, Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler), Lista klientów DHCP, Rezerwacja adresów, Zarządzanie lokalne, WMM (Wi-Fi Multimedia), Firewall SPI (Stateful Packet Inspection), Wiązanie adresów IP i MAC, Wł... |
| Ilość portów LAN | 3 |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Moc wyjściowa | EIRP: 20 dBm (2,4 GHz), 23 dBm (5 GHz) |
| Odpinana antena | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN, 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN, Gniazdo na kartę nanoSIM, Gniazdo na kartę microSIM |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Standardy sieci komórkowej | 4G LTE |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 141 x 202 x 33,6 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364089832
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także