Router TP-Link TL-WR820N(EU) Ver.2.0 Wi-Fi N300 2xLAN 1xWAN
warehouse Wybierz magazyn
Router TP-Link TL-WR820N(EU) Ver.2.0 Wi-Fi N300 2xLAN 1xWAN Router TP-Link TL-WR820N(EU) Ver.2.0 Wi-Fi N300 2xLAN 1xWAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Router TP-Link TL-WR820N(EU) Ver.2.0 Wi-Fi N300 2xLAN 1xWAN
Router TP-Link TL-WR820N(EU) Ver.2.0 Wi-Fi N300 2xLAN 1xWAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Zewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WPA/WPA2-Enterprise, WPA3, WEP, WPA, WPA2. Moc wyjściowa: CE: 20 dBm (2,4 GHz), FCC: 30 dBm. Porty wej/wyj: 1x 10M/100M RJ-45 WAN, 2x 10M/100M RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2-Enterprise, WPA3, WEP, WPA, WPA2 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | DDNS, Serwer DHCP, UPnP, DHCP, Klient DHCP, WMM (Wi-Fi Multimedia), Firewall SPI (Stateful Packet Inspection), Wiązanie adresów IP i MAC, Kontrola dostępu, Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), DMZ (Demilitarized Zone) |
| Ilość portów LAN | 2 |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Moc wyjściowa | CE: 20 dBm (2,4 GHz), FCC: 30 dBm |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M RJ-45 WAN, 2x 10M/100M RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa, Access Point / Punkt dostępowy, Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału, WISP (Client+Router) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 114 x 154 x36, 106,7 x 115 x 24,3 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2 x 5dBi |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364053086
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także