Powerbank Tracer EnerGen 20000mAh PD+QC 3.0 GB
90,69 zł
XIAOMI
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Napięcie baterii (V) | 3,8 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 3 |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Złącza wyjściowe | USB Type-C |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5V/3A, 9V/2.22A, 10V/2.25A MAX |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 102 x 69,6 x 8,7 |
| Waga (g) | 122 |
| Wyposażenie dodatkowe | Instrukcja obsługi Kabel USB-C |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | Parametry wejściowe: 5V/3A 9V/2.22A Waga opakowania: 0,05 kg |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane