Powerbank 3mk Pocket Powerbank 5000mAhh
49,64 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Savio
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Napięcie baterii (V) | 3,85 |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Konfiguracje prądu wejściowego | 5 V - 3 A 9 V - 2 A 12 V - 1.5 A |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Złącza wyjściowe | USB |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5 V - 3 A 9 V - 2.22 A 12 V - 1.67 A maks. 20 W |
| Wspierane technologie | Fast charge |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed przeładowaniem Zabezpieczenie przed zwarciem |
| Długość kabla (m) | 0.30 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 99 × 68.2 × 20.7 mm |
| Waga (g) | 200 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB-A – USB-C 2 A (30 cm) |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | Pojemność: 10000 mAh (38.5 Wh) Typ: Powerbank magnetyczny z ładowaniem bezprzewodowym Maksymalna moc ładowania bezprzewodowego: 15 W Port: USB-C (wejście / wyjście) Wejście USB-C: 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V/? 1.5 A Wyjście USB-C: 5 V / 3 A, 9 V / 2.22 A, 12 V / 1.67 A maks. 20 W Czas ładowania powerbanku: do 3,5 h (12 V / 1.5 A lub 9 V / 2 A) do 5 h Materiał: ABS + PC Wymiary: 99 × 68.2 × 20.7 mm Waga: 200 g Ładowanie bezprzewodowe (indukcyjne) Funkcja magnetycznego dopasowania urządzenia Automatyczne wyłączanie po 35 sekundach bezczynności Wskaźnik LED poziomu naładowania Oddzielna dioda LED ładowania bezprzewodowego Dwukrotne naciśnięcie przycisku – wyłączenie urządzenia Jednokrotne naciśnięcie – sprawdzenie poziomu baterii Automatyczne rozpoczęcie ładowania po podłączeniu urządzenia Maksymalna odległość do ładowania bezprzewodowego: 8 mm Maksymalna temperatura pracy: 60°C |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane