Powerbank Awei PA-34 30000mAh 65W 2xUSB-A 1xUSB-C Fast Charge czarny
173,97 zł
Everactive
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Złącza wejściowe | USB-C PD 2x USB |
| Wspierane technologie | Power Delivery Huawei Fast Charge Protocol (FCP) Quick Charge 4.0 |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Zabezpieczenie przed przeładowaniem Zabezpieczenie przed zwarciem Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 29.5 x 70 x 110 |
| Waga (g) | 318 |
| Wyposażenie dodatkowe | kabel USB-C - USB-C 0,5m |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | PD3.0, PPS, QC4+, Apple2.4A, DCP, QC3.0, QC2.0,Huawei FCP, SCP, VOOC |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii: