Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless 10000mAh USB-C PD 3.0
186,93 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Everactive
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Złącza wejściowe | 1x USB; 2x USB-C |
| Wspierane technologie | Power Delivery Huawei Fast Charge Protocol (FCP) Quick Charge 4.0 |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Zabezpieczenie przed przeładowaniem Zabezpieczenie przed zwarciem Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 17 x 70 x 115 |
| Waga (g) | 186 |
| Wyposażenie dodatkowe | kabel USB-C - USB-C 0,3m |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | PD3.0, PPS, QC4+, Apple2.4A, DCP, QC3.0, QC2.0,Huawei FCP, SCP, MTK-PE+2.0 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane