Powerbank Awei P20K 10000mAh 2xUSB 2,4A czarny
Powerbank Awei P20K 10000mAh 2xUSB 2,4A czarny Powerbank Awei P20K 10000mAh 2xUSB 2,4A czarny to powerbank o pojemności 10000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży. 10000 mAh Pojemność baterii.
Powerbank Awei P20K 10000mAh 2xUSB 2,4A czarny
Powerbank Awei P20K 10000mAh 2xUSB 2,4A czarny to powerbank o pojemności 10000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracje prądu wejściowego: USB Type-C 5V/2A. Konfiguracje prądu wyjściowego: USB-1 5V/2,4A, USB-2 5V/2,4A. Typ akumulatora / baterii: litowo-polimerowy.
Złącza i wyposażenie
Złącza wejściowe: USB Type-C. Złącza wyjściowe: USB Type-A x 2.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Konfiguracje prądu wejściowego | USB Type-C 5V/2A |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | USB-1 5V/2,4A, USB-2 5V/2,4A |
| Napięcie baterii (V) | 5,0 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 2,4 |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ akumulatora / baterii | litowo-polimerowy |
| Wspierane technologie | Fast charge |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 30x100x165 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | USB Type-A x 2 |
Opis
USB-2 5V/2,4A
Specyficzne kody
- EAN13
- 6954284009744
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także