G.SKILL DDR4 16GB (2x8GB) TridentZ RGB 3200MHz CL16 XMP2
781,99 zł
Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 DIMM 32GB (2x16) CL48 czarna Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 DIMM 32GB (2x16) CL48 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 DIMM 32GB (2x16) CL48 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: 7,8 x 33,8 x 133,35 mm.
| CAS Latency | CL48 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 65.8g |
| Wymiary | 7,8 x 33,8 x 133,35 mm |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także