PNY Pamięć DDR5 16GB 6000MHz 48000 RGB
PNY Pamięć DDR5 16GB 6000MHz 48000 RGB PNY Pamięć DDR5 16GB 6000MHz 48000 RGB to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji. DDR5 Rodzaj pamięci.
PNY Pamięć DDR5 16GB 6000MHz 48000 RGB
PNY Pamięć DDR5 16GB 6000MHz 48000 RGB to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Obsługuja XMP 3.0.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL36 |
| Całkowita pojemność pamięci | 16GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Pozostałe parametry | Obsługuja XMP 3.0 |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Wersja | Bulk |
| Wymiary | 133 x 41 x 8 mm |
Opis
SODIMM
Specyficzne kody
- EAN13
- 3536403400477
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także