Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 128GB(4*32GB)/3600 CL18
Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 128GB(4*32GB)/3600 CL18 Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 128GB(4*32GB)/3600 CL18 to pamięć RAM o taktowaniu 3600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 128GB(4*32GB)/3600 CL18
Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 128GB(4*32GB)/3600 CL18 to pamięć RAM o taktowaniu 3600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: 133,4 x 8,1 x 42,9 mm.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL18 |
| Całkowita pojemność pamięci | 128GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3600 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 4 |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Waga | 191g |
| Wymiary | 133,4 x 8,1 x 42,9 mm |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 740617337389
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także