Pendrive Dahua U116 16GB USB 2.0
20,99 zł
Adata Pamięć XPG Lancer RGB DDR5 6400 DIMM 64GB (2x32) CL32 czarna Adata Pamięć XPG Lancer RGB DDR5 6400 DIMM 64GB (2x32) CL32 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 6400 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Adata Pamięć XPG Lancer RGB DDR5 6400 DIMM 64GB (2x32) CL32 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 6400 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: 133,35 x 40 x 7,86 mm.
| CAS Latency | CL32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 41.11g |
| Wymiary | 133,35 x 40 x 7,86 mm |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także