PNY Pamięć 16GB DDR4 3200MHz DIMM MD16GSD43200-SB | PartsPC.pl
PNY Pamięć 16GB DDR4 3200MHz DIMM MD16GSD43200-SB
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
PNY Pamięć 16GB DDR4 3200MHz DIMM MD16GSD43200-SB PNY Pamięć 16GB DDR4 3200MHz DIMM MD16GSD43200-SB to pamięć RAM o taktowaniu 3200 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Loading...
PNY Pamięć 16GB DDR4 3200MHz DIMM MD16GSD43200-SB to pamięć RAM o taktowaniu 3200 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR4 Rodzaj pamięci
3200 MHz Częstotliwość szyny pamięci
CL22 CAS Latency
1 Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Napięcie 1,2 V Kompatybilność z częstotliwościami 3200 MHz, 3000 MHz, 2933 MHz, 2800 MHz, 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz . Wymiary: 133.3 x 32 x 6.3 mm.
Specyfikacja techniczna
CAS Latency CL22
Częstotliwość szyny pamięci 3200 MHz
Gwarancja 120 miesięcy - Gwarancja normalna
Liczba pamięci w zestawie 1
Pozostałe parametry Napięcie 1,2 V Kompatybilność z częstotliwościami 3200 MHz, 3000 MHz, 2933 MHz, 2800 MHz, 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz
Rodzaj pamięci DDR4
Wymiary 133.3 x 32 x 6.3 mm
PNY
MD16GSD43200-SB
30 Przedmioty
Opis
CE+WEEE
Uwaga
133.3 x 32 x 6.3 mm
Wymiary
1
Liczba pamięci w zestawie
Napięcie 1,2 V Kompatybilność z częstotliwościami 3200 MHz, 3000 MHz, 2933 MHz, 2800 MHz, 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz
Pozostałe parametry
120 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja producenta [mies.]
3200 MHz