Pendrive Verbatim Plectra 512GB USB-C 3.0 White
200,00 zł
Patriot Pamięć DDR5 Viper Elite 5 Ultra 64GB/6000 (2*32GB) CL28 Patriot Pamięć DDR5 Viper Elite 5 Ultra 64GB/6000 (2*32GB) CL28 to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Patriot Pamięć DDR5 Viper Elite 5 Ultra 64GB/6000 (2*32GB) CL28 to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta.
| CAS Latency | CL32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 92g |
| Wymiary | 44 x 133 x 7 mm |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także