Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 32GB(2*16GB)/5600 CL36 czarna EXPO
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 32GB(2*16GB)/5600 CL36 czarna EXPO Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 32GB(2*16GB)/5600 CL36 czarna EXPO to pamięć RAM o taktowaniu 5600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 32GB(2*16GB)/5600 CL36 czarna EXPO
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 32GB(2*16GB)/5600 CL36 czarna EXPO to pamięć RAM o taktowaniu 5600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: Produkt: 133,4 x 6,6 x 34,8 mm Opakowanie: 14 x 95,3 x 171,5 mm .
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL36 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 77.1g |
| Wymiary | Produkt: 133,4 x 6,6 x 34,8 mm Opakowanie: 14 x 95,3 x 171,5 mm |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 740617330793
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także