PNY Pamięć do PC 8GB DDR4 2666MHz DIMM MD8GSD42666-SB | PartsPC.pl
PNY Pamięć do PC 8GB DDR4 2666MHz DIMM MD8GSD42666-SB
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
PNY Pamięć do PC 8GB DDR4 2666MHz DIMM MD8GSD42666-SB PNY Pamięć do PC 8GB DDR4 2666MHz DIMM MD8GSD42666-SB to pamięć RAM o taktowaniu 2666 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Loading...
PNY Pamięć do PC 8GB DDR4 2666MHz DIMM MD8GSD42666-SB to pamięć RAM o taktowaniu 2666 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR4 Rodzaj pamięci
2666 MHz Częstotliwość szyny pamięci
CL19 CAS Latency
1 Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Napięcie 1,2 V Kompatybilność z częstotliwościami 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz, 1866 MHz . Wymiary: 13.33 x 3.2 x 0.63 cm.
Specyfikacja techniczna
CAS Latency CL19
Częstotliwość szyny pamięci 2666 MHz
Gwarancja 120 miesięcy - Gwarancja normalna
Liczba pamięci w zestawie 1
Pozostałe parametry Napięcie 1,2 V Kompatybilność z częstotliwościami 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz, 1866 MHz
Rodzaj pamięci DDR4
Wymiary 13.33 x 3.2 x 0.63 cm
PNY
MD8GSD42666-SB
30 Przedmioty
Opis
CE+WEEE
Uwaga
13.33 x 3.2 x 0.63 cm
Wymiary
1
Liczba pamięci w zestawie
Napięcie 1,2 V Kompatybilność z częstotliwościami 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz, 1866 MHz
Pozostałe parametry
120 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja producenta [mies.]
2666 MHz