Pamięć DDR5 Crucial 32GB (2x16GB) 4800MHz CL40 1,1V
1 955,03 zł
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 128GB(2*64GB)/5600 CL40 czarna Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 128GB(2*64GB)/5600 CL40 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 5600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast 128GB(2*64GB)/5600 CL40 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 5600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: 6,62 x 34,9 x 133,35 mm.
| CAS Latency | CL40 |
| Całkowita pojemność pamięci | 128GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Wymiary | 6,62 x 34,9 x 133,35 mm |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także