Cooler Master Obudowa MasterBox 600 Lite Biała
Cooler Master Obudowa MasterBox 600 Lite Biała Cooler Master Obudowa MasterBox 600 Lite Biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Tower (UPS) Typ obudowy.
Cooler Master Obudowa MasterBox 600 Lite Biała
Cooler Master Obudowa MasterBox 600 Lite Biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, ATX, E-ATX, ITX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra). Wymiary: 474 x 230 x 481 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.1 Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, E-ATX, ITX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 7 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 410mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 210mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra), 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 280 mm (góra), 1 x 420 mm (przód), 1 x 360 mm (góra), 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | RGB |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Waga | 8.4kg |
| Wymiary | 474 x 230 x 481 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.1 Typ C |
Opis
E-ATX
ITX
Micro ATX
1 x USB 3.1 Typ C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (góra)
1 x 140 mm (przód)
1 x 240 mm (góra)
1 x 240 mm (przód)
1 x 280 mm (góra)
1 x 280 mm (przód)
1 x 360 mm (góra)
1 x 360 mm (przód)
1 x 420 mm (przód)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512146910
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także