Cooler Master Obudowa MasterBox TD500 V2 Mesh z oknem ARGB Biała
Cooler Master Obudowa MasterBox TD500 V2 Mesh z oknem ARGB Biała Cooler Master Obudowa MasterBox TD500 V2 Mesh z oknem ARGB Biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Cooler Master Obudowa MasterBox TD500 V2 Mesh z oknem ARGB Biała
Cooler Master Obudowa MasterBox TD500 V2 Mesh z oknem ARGB Biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Panel boczny: Tak (NIE ZAZNACZAĆ). Wymiary: 499 x 210 x 500mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.1 Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Panel boczny | Tak (NIE ZAZNACZAĆ) |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 7.7kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 499 x 210 x 500mm |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.1 Typ C |
Opis
E-ATX
Micro ATX
Mini ITX
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512135358
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także