TACENS Obudowa MARS MC-PMAX BLACK ATX 4xFDB fans
TACENS Obudowa MARS MC-PMAX BLACK ATX 4xFDB fans TACENS Obudowa MARS MC-PMAX BLACK ATX 4xFDB fans to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy.
TACENS Obudowa MARS MC-PMAX BLACK ATX 4xFDB fans
TACENS Obudowa MARS MC-PMAX BLACK ATX 4xFDB fans to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 1 x 240 mm (tył), 1 x 280 mm (tył). Opcjonalne wentylatory: 1 x 80 mm (przód).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Power.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 4 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 325mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 157mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 147mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 1 x 240 mm (tył), 1 x 280 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 80 mm (przód) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Pozostałe parametry | Do 6x 120 mm lub 4x 140 mm + 1x 120 mm |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 4.15kg |
| Wymiary | 452 x 200 x 380 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Power |
Opis
Micro ATX
Mini ITX
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 2.0
Power
3 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (tył)
1 x 240 mm (tył)
1 x 280 mm (tył)
1 x 360 mm (przód)
Specyficzne kody
- EAN13
- 8435693108009
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także