TACENS Obudowa MARS MC-SE2 BLACK microATX
TACENS Obudowa MARS MC-SE2 BLACK microATX TACENS Obudowa MARS MC-SE2 BLACK microATX to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Mini Tower Typ obudowy Mini ITX, Micro ATX.
TACENS Obudowa MARS MC-SE2 BLACK microATX
TACENS Obudowa MARS MC-SE2 BLACK microATX to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra). Opcjonalne wentylatory: 2 x 120 mm (dół), 2 x 120 mm (góra).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo).
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 5 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 4 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 5 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 290mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 5 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (dół), 2 x 120 mm (góra) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | FRGB |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Waga | 2.8kg |
| Wymiary | 388 x 197 x 304 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm FRGB (tył) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
Opis
Mini ITX
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 2.0
1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (góra)
2 x 120 mm (góra)
Specyficzne kody
- EAN13
- 8435693111368
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także