TACENS Obudowa MARS MC-VORTEX BLACK mATX 3xFRGB fans
TACENS Obudowa MARS MC-VORTEX BLACK mATX 3xFRGB fans TACENS Obudowa MARS MC-VORTEX BLACK mATX 3xFRGB fans to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Mini Tower.
TACENS Obudowa MARS MC-VORTEX BLACK mATX 3xFRGB fans
TACENS Obudowa MARS MC-VORTEX BLACK mATX 3xFRGB fans to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 120 mm (tył). Opcjonalne wentylatory: 2 x 120 mm (dół), 2 x 120 mm (góra).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo).
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 4 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 3 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 273mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 162mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (dół), 2 x 120 mm (góra) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | FRGB |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Waga | 2.9kg |
| Wymiary | 325 x 205 x 390 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 2 x 120 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
Opis
Mini ITX
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 2.0
2 x 120 mm (przód)
2 x 120 mm (góra)
Specyficzne kody
- EAN13
- 8435693107927
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także