Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039
warehouse Wybierz magazyn
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039 Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039 to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Micro ATX, ATX, E-ATX.
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039
Be quiet! Obudowa SILENT BASE 802 Black BG039 to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, ATX, E-ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 539 x 281 x 553 mm. Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, E-ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 10 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 12.6kg |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | 539 x 281 x 553 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów |
Opis
E-ATX
Micro-ATX
1 x mikrofon
2 x USB 3.0
Kontroler wentylatorów
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052188378
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także