MODECOM Obudowa Volcano Space XL Full Tower biała
warehouse Wybierz magazyn
MODECOM Obudowa Volcano Space XL Full Tower biała MODECOM Obudowa Volcano Space XL Full Tower biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Big Tower Typ obudowy.
MODECOM Obudowa Volcano Space XL Full Tower biała
MODECOM Obudowa Volcano Space XL Full Tower biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, ATX, E-ATX, ITX. Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne wentylatory: 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół), 3 x 120 mm (góra), 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm (osłona zasilacza), 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm (tył), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (tacka płyty głównej). Wymiary: 548 x 245 x 491 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, E-ATX, ITX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 8 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 7 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 440mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 260mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 13 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 180mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (dół), 1 x 360 mm (góra), 1 x 360 mm (dół), 1 x 420 mm (dół), 1 x 120 mm (tacka płyty głównej), 1 x 240 mm (tacka płyty głównej), 1 x 280 mm (tacka płyty głównej), 1 x 360 mm (tacka płyty głównej), 1 x 420 mm (tacka płyty głównej), 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (dół), 1 x 240 mm (dół),... |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół), 3 x 120 mm (góra), 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm (osłona zasilacza), 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm (tył), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (tacka płyty głównej) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Big Tower |
| Waga | 11kg |
| Wymiary | 548 x 245 x 491 mm |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
Opis
E-ATX
Micro-ATX
Mini-ITX
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.0
1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (tacka płyty głównej)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (tył)
1 x 240 mm (dół)
1 x 240 mm (góra)
1 x 240 mm (tacka płyty głównej)
1 x 240 mm (tył)
1 x 280 mm (dół)
1 x 280 mm (tacka płyty głównej)
1 x 280 mm (tył)
1 x 360 mm (dół)
1 x 360 mm (góra)
1 x 360 mm (tacka płyty głównej)
1 x 420 mm (dół)
1 x 420 mm (tacka płyty głównej)
2 x 120 mm lub 2 x 140 mm (tył)
3 x 120 mm (góra)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (tacka płyty głównej)
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903560982371
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także