Be quiet! Obudowa Pure Base 501
Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Be quiet! Obudowa Pure Base 501 to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Mini ITX, Micro ATX, ATX Format obudowy.
Be quiet! Obudowa Pure Base 501
Be quiet! Obudowa Pure Base 501 to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód). Opcjonalne wentylatory: 2 x 120/140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, Reset, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 7 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 2 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 368mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 178mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Panel boczny | SPCC |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 6.66kg |
| Wymiary | 450 x 231 x 463 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm (tył), 1 x 140 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, Reset, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 |
Opis
Micro ATX
Mini ITX
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.2 Gen1
Power
Reset
1 x 140 mm (tył)
1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (przód)
1 x 140 mm (tył)
1 x 240 mm (góra)
1 x 240 mm (przód)
1 x 280 mm (przód)
1 x 360 mm (przód)
1 x 140 mm (tył)
2 x 120/140 mm (góra)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052191798
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także